Chengdu Chelation Biology Technology Co., Ltd.
Chengdu Şelasyon Biyoloji Teknolojisi Co, Ltd

Amino Asit Tozu, Amino Asit Sıvısı ve Amino Asit Şelat Minerallerinin Üreticisi

Ana sayfa ÜrünlerKalsiyum Bor Yapraktan Gübre

Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre

Sertifika
Çin Chengdu Chelation Biology Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Chengdu Chelation Biology Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Carlos

Verimliliğiniz, hizmet anlayışınız ve işbirliğinizin samimiyeti bizi çok memnun ediyor. Biz güvenilir bir ortağız.

—— Manuel

Ben sohbet şimdi

Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre

büyük.img.alt
büyük.img.alt

Büyük resim :  Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AH
Sertifika: ISO SGS
Model numarası: TAKSİ
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Torba başına 20 kg
Teslim süresi: 7-10 gün
Yetenek temini: 1000 ton
Detaylı ürün tanımı
B2O3: % 4 Uygulama: Muz ağaçları
Diğer isimler: Element Gübre Görünüm: Soluk Sarı Toz
Bor: % 2 Kaynak: Soya fasulyesi kökenli
Vurgulamak:

calcium boron liquid fertilizer

,

chelated calcium fertilizer

Elma Organik Gübre Amino Asit Şelatlı Kalsiyum Geciktirici Meyve Olgunlaşması

 

 

Organik Amino Asit şelatlı kalsiyumun püskürtülmesi, meyve olgunlaşmasını geciktirebilir, meyve mumunun çözünmesini engelleyebilir veya geciktirebilir, yeni sürgünlerin büyümesini inhibe edebilir ve yaprak rengini daha küçük hale getirebilir, bu da meyve rengine daha elverişlidir.

 

Dozu Tavsiye Et:

1. Tarla Bitkileri ve Sebzeler: Hızlı büyüme döneminde 1-2kg / ha, en az büyüyen mevsimlerde en az 2 kez

2. Ağaç Bitkileri: Aktif büyüme döneminde 1-3kg / ha, büyüyen mevsimlere kadar 2-4 hafta aralıklarla.

3. Üzüm ve Meyveler: Aktif büyüme döneminde 1-2kg / ha, en az vejetatif büyüme döneminde 1 hafta aralıklarla

4. Süs Ağaçları, Çalılar ve Çiçekli Bitkiler: 1 veya daha fazla su içinde 25kg oranında seyreltin ve kapsama alanını tamamlamak için püskürtün

 

 

Calcium is present in plants in quite high quantities, localized in the cell walls and on the outer surface of the plasma membrane, calcium is indispensable for the cell division and stretching and if absent, the radical growth is quickly inhibited. Kalsiyum, hücre duvarlarında ve plazma zarının dış yüzeyinde lokalize olan oldukça yüksek miktarlarda bitkilerde bulunur, kalsiyum hücre bölünmesi ve gerilmesi için vazgeçilmezdir ve yoksa radikal büyüme hızla inhibe edilir. This element intervenes in the activation of various enzymes and delays the foliar senescence. Bu element çeşitli enzimlerin aktivasyonuna müdahale eder ve yaprak yaşlanmasını geciktirir. Calcium, moreover, helps the germination, the pollen formation and the radical development, it can also neutralize some toxic organic acids produced by the plant while breathing. Kalsiyum, ayrıca, çimlenmeye, polen oluşumuna ve radikal gelişime yardımcı olur, ayrıca nefes alırken bitki tarafından üretilen bazı toksik organik asitleri nötralize edebilir.

 

Boron is a basic microelement for plants as it stimulates their vegetative development through the cells division, helping the synthesis of the nucleic acids. Bor, nükleik asitlerin sentezine yardımcı olarak hücre bölünmesi yoluyla vejetatif gelişimlerini uyardığı için bitkiler için temel bir mikro elementtir. Moreover, it develops an essential role in the chlorophyll synthesis as well as in the production and transport of sugars. Ayrıca, klorofil sentezinde ve şekerlerin üretilmesinde ve taşınmasında önemli bir rol oynar. In flowers biology, boron helps the fecundation to increase the germinability of the pollen and the activity of the pollen-tube, reduces the early drop and increase the formation and quality of fruits. Çiçek biyolojisinde, bor, polenin çimlenebilirliğini ve polen tüpünün aktivitesini arttırmaya yardımcı olur, erken düşüşü azaltır ve meyvelerin oluşumunu ve kalitesini arttırır.

 

1. kalite özellikleri:

Görünüm Açık sarı toz
Çözünürlük % 100 Suda Çözünür
Nem % 5'ten az
Toplam amino asitler % 35'ten fazla
Kalsiyum % 12'den fazla
B2O3 % 4'ten fazla

 

2. Kalsiyum / Bor Eksikliği

The calcium deficiency breaks out with the reduction of the growth of the vegetative apex and the youngest leaves, which can show also necrosis and curls or deformations. Kalsiyum eksikliği, bitkisel apeksin ve en genç yaprakların büyümesinin azalmasıyla ortaya çıkar ve bu da nekroz ve bukleler veya deformasyonlar gösterebilir. The deficiency breaks out, also, with the dissolution of the cell walls of fruits and back-up organs, whose tissues become soft and marcescent. Eksiklik, dokuları yumuşak ve mareşan olan meyvelerin ve yedek organların hücre duvarlarının çözünmesiyle de ortadan kalkar. In some vegetal species, the deficiency is very frequent and appears with necrotic spots (ie.: bitter apple-scab) and apex rot (such as, tomato) Calcium is almost motionless inside the vegetal tissues, very quick growths of plants, excessive fertilizations with ammoniac nitrogen and hard rains can enhance its deficiency. Bazı bitkisel türlerde, eksiklik çok sık görülür ve nekrotik lekeler (yani acı elma kabuğu) ve apeks çürüğü (domates gibi) ile ortaya çıkar Kalsiyum, bitkisel dokularda neredeyse hareketsizdir, bitkilerin çok hızlı büyümeleri, aşırı gübreler amonyak azotu ve sert yağmurları ile eksikliğini artırabilir.

 

Boron deficiency caused acute problems during flower fecundation and increase the early drop of the small fruits. Bor eksikliği çiçek fekundation sırasında akut sorunlara neden oldu ve küçük meyvelerin erken düşüşünü arttırdı. During growing sprouts, it determines the shortening of the internodes and the emission of less resistant and asymmetrical leaves. Büyüyen filizler sırasında, internodların kısalmasını ve daha az dirençli ve asimetrik yaprakların emisyonunu belirler. In the most acute cases, in the fruit trees, it involves the bifurcation of the sprout and the death of the terminal bud with consequent emission of secondary sprouts, which make the plant look shrubbier, fruits are damaged by evident necrosis, cracks and splits. En akut vakalarda, meyve ağaçlarında, filizin çatallanmasını ve terminal tomurcuğunun ölümünü ve bunun sonucunda bitkinin daha çalı görünmesini sağlayan ikincil filizlerin emisyonunu içerir, meyveler belirgin nekroz, çatlaklar ve bölünmelerden zarar görür. In the tuber cultivations, the deficiency breaks out with the gradual blackening of tubers and tap-roots in their inner part. Yumru yetiştiriciliğinde, iç kısımlarındaki yumru köklerin ve musluk köklerinin kademeli olarak kararmasıyla eksiklik ortadan kalkar.

 

Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre 0

3.Uygulama:

To all the fruits ,vegetable and other industrial crops ,such as pineapple, banana, apple, tomato,cotton and so on. Ananas, muz, elma, domates, pamuk ve benzeri gibi tüm meyve, sebze ve diğer endüstriyel ürünlere. For vegetables, fruit trees, tobaccos, cotton, teas, oil-bearing crops, Chinese medicinal plants, flowers, lawn and grain crops, etc; Sebzeler, meyve ağaçları, tütünler, pamuk, çaylar, yağ içeren ürünler, Çin şifalı bitkiler, çiçekler, çim ve tahıl bitkileri vb. it can also be used in drop irrigation and soil-less cultivation. damla sulama ve topraksız tarımda da kullanılabilir.

 

 

 

4.2 Fonksiyonu birbiriyle zenginleştirecek pestisitlerle karıştırın

4.3 Lütfen bitkinin en iyi absorpsiyona sahip olması için sabah 10'dan önce veya 16: 00'dan sonra püskürtün.

4.4 Yağmur 2 saat içinde geliyorsa lütfen tekrar püskürtün.

4.5 Büyüme mevsimi boyunca tarım ve beslenme ihtiyaçlarına göre tedavileri tekrarlayın.

 

 

5. paket ve depolama:

5.1 20KG / ÇANTA,

5.2 Lütfen kapalı tutun ve kuru bir yerde saklayın.

 

Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre 1

Meyve Olgunlaşmasını Geciktiren Sebzeler İçin Elma Yüksek Kalsiyumlu Gübre 2

 

 

 

İletişim bilgileri
Chengdu Chelation Biology Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: cdaohe88

Tel: +8613699415698

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)